هفت پروژه ورزشی ملی هرمزگان راکد مانده است

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با تأکید بر اینکه بنده به جد پیگیر فعال شدن مجدد پروژه‌های راکد مانده ورزشی استان هرمزگان هستم، گفت: امیدوارم به‌زودی شاهد برطرف شدن مشکلات ورزشگاه خلیج‌فارس بندرعباس باشیم.

کسی تصور نمی‌کرد در لیگ برتر فوتبال ساحلی چهارم شویم

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس گفت: اگر مسئولین استان حمایت می‌کردند و لااقل به دیدن بازی‌ها می‌آمدند می‌توانستیم بهتر از این نتیجه بگیریم، وقتی هیچ مسئول استانی جز مسئولین باشگاه شهرداری بندرعباس، از طریق فدراسیون پیگیر مشکلات ما نیست آن‌ها هم می‌گویند این تیم هیچ‌کسی را ندارد پس هر بلایی بتوانیم بر سرش می‌آوریم که در هم آوردند!

هفته دوم لیگ نونهالان زیر ۱۳ سال شهرستان بندرعباس

جام مهر ایران و گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانی با انجام سه بازی به پایان رسید.

هفته دوم لیگ نونهالان زیر ۱۳ سال شهرستان بندرعباس

جام مهر ایران و گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانی با انجام سه بازی به پایان رسید.

تا هفته سوم به شرایط ایده آل خواهیم رسید/مسئولان باشگاه پیگیر مسائل مالی هستند

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس گفت: همواره بازی نخست در لیگ برتر سخت و دشوار است اما امیدواریم با انجام یک بازی هدفمند سه امتیاز لازم را کسب کنیم.

شانس کسب مدال در مسابقات آسیایی جاکارتا را دارم

وزنه‌بردار ملی‌پوش هرمزگانی گفت: وضعیتم در رکوردگیری خیلی خوب بود، حقم نبود که ذخیره باشم و باید جزء نفرات برتر بودم که متأسفانه به حقم نرسیدم.

مجبورم در خارج از هرمزگان تمرین کنم

نماینده سنگ‌نوردی کشورمان در بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: ملی‌پوشان سنگ‌نورد در مسابقات آسیایی جاکارتا، هم در بخش تیمی و هم انفرادی شانس کسب مقام را دارند و می‌توانیم این امید را داشته باشیم که در جاکارتا روی سکو باشیم.

بانوی قایقران هرمزگانی عازم رقابت های آسیایی می شود

هدیه کاظمی قایقرانی هرمزگان است که با کسب امتیازهای لازم در گزینش نهایی انتخابی تیم ملی آب های آرام بانوان، مجوز حضور در رقابت های آسیایی را کسب کرد.

قایقران هرمزگانی مسافر جاکارتا شد

تست نهایی انتخابی تیم ملی آب‌های آرام به منظور انتخاب قایقرانان حاضر در بازی‌های آسیایی برگزار شد و طی آن "هدیه کاظمی" قایقران هرمزگان در کایاک یک نفره و دو نفره 500 متر توانست جواز حضور در بازی های آسیایی جاکارتا را کسب کرد.

بانوی سنگ‌نورد هرمزگانی پنجم دانشجویان جهان شد

بانوی سنگ‌نورد هرمزگانی در مسابقات سنگ‌نوردی دانشجویان جهان در جایگاه پنجم ایستاد.

مسابقات اسنوکر قهرمانی استان هرمزگان برگزار شد

مسابقات اسنوکر قهرمانی استان هرمزگان با شرکت 32 ورزشکار به مدت پنج روز در باشگاه دارتوپ بندرعباس برگزار و در پایان سلیم پاکزاد، احمد مزاهدی و حکیم رستمی موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.

از اهدا چک 62 میلیون تومانی استاندار تا پنالتی زدن نمایندگان بندرعباس در مجلس

با حضور استاندار هرمزگان، نمایندگان بندرعباس در مجلس و مسئولین ورزش استان هرمزگان نخستین تمرین تیم فوتسال آذرخش بندرعباس برگزار شد.

سنگنورد هرمزگانی مجوز حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا را کسب کرد

حضور بانوی سنگنورد هرمزگانی در بازی‌های آسیایی جاکارتا قطعی شد.

سرانجام آذرخشی ها امشب پا به توپ می شوند

پس از کش‌وقوس‌های فراوان و در فاصله کمتر از بیست روز تا آغاز مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور، تیم آذرخش بندرعباس از امشب تمرینات خود را آغاز خواهد کرد.

گزارش تصویری