سونامی قیمت ها از اسفند 96 تا اسفند 97

در این گزارش سعی کرده ایم تا تصویری جامع از روند انفجاری قیمت‌ها را در سال 1397 به شما ارائه کنیم. اعداد همیشه خیلی خشک و رسمی و در عین حال صادق و رک هستند. برای این‌که سنجشی دقیق از حال و روز معیشتی مردم در پایان سال داشته باشیم، نیاز به اطلاعات خیلی خاص و مصاحبه با افراد متخصص نیست. قیمت‌ها بهترین دماسنج برای تعیین حرارت دل مردم در این روزهاست. ا

ممنوعیت صداوسیما برای عدم پوشش برنامه‌های روشنگری درباره fatf

دبیر کنفرانس بین‌المللی افق نو با بیان اینکه چند ماه پیش قصد ساخت برنامه‌ای درباره fatf را داشتم که مدیر شبکه اعلام کرد که فعالیت در این زمینه در صداوسیما ممنوع است گفت: درباره چرایی این موضوع پیگیری کردم و متوجه شدم در جلسه هیئت دولت، رئیس دولت گفته که درباره fatf کاری و نقدی نشود تا این موضوع امضا شود.

سکه ۵ میلیون تومان شد

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۵ میلیون تومان رسید.

افتتاح فاز اول و دوم مسجد جامع بندرعباس

همزمان با برگزاری جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا(س)، فاز اول و دوم مسجد جامع بندرعباس افتتاح و به بهره‌برداری رسید

توطئه جدید اسرائیل علیه موشک های ایرانی

گر قصد لیست کردن مهمترین توانمندی‌های نظامی راهبردی کشورمان را داشته باشیم قطعا توانایی بومی موشکی را می توان یکی از مهمترین توانمندی های راهبردی کشورمان دانست که عملا در شرایط فعلی منطقه یکی از مهمترین ابزارهای دفاعی و بازدارنده کشورمان در مقابل قدرت های سلطه جوی فرا منطقه ای محسوب می شود.

سه میلیون مترمکعب از حجم مرده سد میناب استفاده شده است/ آب‌شیرین‌کن‌ها هم آسیب‌پذیرند

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای هرمزگان با بیان اینکه از اوایل مهرماه امسال هیچ آبی از میناب برای تأمین آب بندرعباس استفاده نمی‌شود، تصریح کرد: وضعیت سد میناب خوب نیست و حتی سه میلیون مترمکعب هم از حجم مرده آن استفاده شده است.

نام نویسی بیش از پانزده هزار هرمزگانی برای شرکت در پیاده روی اربعین

تاکنون پانزده هزار و ۱۲۳ نفر از هرمزگان برای شرکت در پیاده روی اربعین نام نویسی کردند.

کشف انبار پارچه‌های قاچاق در بندرعباس

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان از کشف انبار پارچه قاچاق در یکی از محلات بندرعباس و همچنین محموله پوشاک قاچاق از یک فروند لنج در این شهرستان خبر داد.

طرح پژوهشگر هسته‌ای هرمزگان در کشور برگزیده شد

طرح دستگاه آشکار ساز هسته‌ای اختراع پژوهشگر هرمزگانی در جشنواره طرح‌های پژوهشی کشور «جایزه پروفسور حسابی» را دریافت کرد.

طرح شهید بهنام محمدی متناسب با فضای فرهنگی قشم اجرا می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم از اجرای طرح شهید بهنام محمدی متناسب با فضای فرهنگی این شهرستان در مدارس هدف خبر داد.

بدنبال رفع مشکلات شرکت‌های تولیدی در قشم هستیم

فرماندار قشم در بازدید از چند شرکت تولیدی در شهرک صنعتی تولا گفت: بدنبال رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در قشم هستیم.

هرمزگان اواسط هفته بارانی می‌شود

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: هرمزگان از اواسط هفته بارانی می‌شود.

پاسخ تند و تیز مدیر هرمزگانی به نماینده مجلس

عبدالله سامری نماینده خوزستان در مجلس، هفته گذشته محمد محسنی مدیر هرمزگانی بندر خرمشهر و مدیر سابق بندر شهید باهنر را به عنوان مدیر پروازی معرفی کرد که به خاطر حضور خانواده اش در بندرعباس، مدام در حال رفت و آمد است و دلسوز مردم خرمشهر نیست که این اظهارات با پاسخ تند و تیز محسنی مواجه شد و در جوابیه ای رسمی، هدف نماینده یاد شده را تبلیغاتی دانست و از وی خواست دست از شانتاژ سیاسی بردارد.

کودکان کار را بیشتر دریابیم

امروزه در میان تمام چالش‌ها و معضل های اجتماعی، معضل کودکان کار و کودکانی که کاستی ها و گاه بی عدالتی ها، چوب حراج بر کودکیشان زده ، از دردناک ترین و غم انگیزترین چالش ها است.